LIGE PETICE

Azpilicueta je dječaku pružio ruku, pogledajte što je on napravio

CHELSEA je u utakmici petog kola engleskog prvenstva gostovao kod Southamptona, poveo 1:0, a onda i sva tri boda ostavio domaćinu koji je preokrenuo u pobjedu 2:1. Raheem Sterling je doveo Chelsea u vodstvo u 23. minuti, a za Southampton su strijelci bili Romeo Lavia i Adam Armstrong.

Mateo Kovačić je u utakmicu ušao u 46. minuti kad je zamijenio Rubena Loftus-Cheeka te tako u drugom poluvremenu zaigrao za prvog suparnika Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka. Podsjetimo, Chelsea će na Maksimiru gostovati 6. rujna.

Prije utakmice, u tunelu kroz koji igrači moraju proći da bi izašli na teren, snimljen je i trenutak u kojem se mladi navijač domaće momčadi, jedan od dječaka koji su igrače izvodili na travnjak, narugao Cesaru Azpilicueti.