KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO

Argentina nastavila sjajan niz, Messi strijelac u 30. uzastopnoj utakmici bez poraza

NOGOMETAŠI Argentine pobijedili su Venezuelu 3:0 u susretu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Za Argentinu, koja je već ranije osigurala nastup na svjetskoj smotri, golove su postigli Nicolas Gonzalez, Angel Di Maria i Lionel Messi.

Protiv jedine CONMEBOL-ove momčadi koja se nikad nije plasirala na Svjetsko prvenstvo, Argentina je povela u 35. minuti nakon kombinacije u kojoj je Rodrigo De Paul bio asistent, a Gonzalez strijelac. U razmaku od 79. do 82. minute završila je posao.

Sjajan niz Argentine

Di Maria je zabio u 79., samo devet minuta nakon što je ušao u igru, a potom i asistirao Messiju za konačnih 3:0. Nije Messi dobro zahvatio loptu u akciji kod gola, no uspio je prevariti suparnikovog vratara i poslati je pored njega.

Argentina je ovim rezultatom nastavila niz utakmica bez poraza i sad je on na brojci 30. Venezuela je poražena deseti put u posljednjih 12 susreta.