Žorić i Simon nisu bili dovoljni: Zabili pola Unicajinih koševa u porazu od Montepaschija

U 8. KOLU Eurolige, Unicaja Jasmina Repeše poražena je od Montepaschija 91:72. Unatoč porazu, valja istaknuti odličnu večer Luke Žorića i Krunoslava Simona koji su od 72 koša Unicaje ubacili čak 45! Možda bi Unicaja došla do pobjede na gostovanju, da je Repeša imao još jednog raspoloženog igrača u ekipi.

U tom "hrvatskom obračunu" bolji je bio Žorić koji je utakmicu završio s 29 poena, četiri skoka i jednom asistencijom, dok je Simon ubacio 16 koševa te je upisao pet skokova i šest asistencija.

Mario Kasun odigrao je pet minuta protiv Unicaje u dresu Montepaschija te je tom periodu ubacio dva koša.

Bogdanović odličan u porazi od Reala

Od ostalih susreta spomenimo još i odličnu predstavu Bojana Bogdanovića, koji je u dresu Fenerbahčea ubacio 18 koševa u porazu protiv Real Madrida. Bogdanović je uz 18 koševa upisao i dva skoka. S druge strane, Dontaye Draper odigrao je osam minuta za Real te je ubacio dva koša.