Potencijalni hrvatski reprezentativac slomio Sarajevo, Partizan slavio čudesnim preokretom

BORUSSIA iz Monchengladbacha s 3:2 slavila je na Koševu protiv Sarajeva u prvoj utakmici play-offa Europske lige.

Hahn je već u jedanaestoj minuti bombom šokirao 25 tisuća domaćih navijača, no Puzigaća je 15 minuta kasnije izjednačio nakon pogreške gostujućeg vratara Sommera. Hrgota, potencijalni hrvatski reprezentativac, vratio je vodstvo gostima nakon velike pogreške domaćeg vratara Bandovića.

Hrabro Sarajevo izjednačilo je preciznim udarcem Duljevića u 59. minuti, a pobjedu njemačkom klubu donio je Hrgota svojim drugim pogotkom.

Silva zabio dva gola Partizanu i jedan svom Neftčiju

Partizan je u Beogradu pobijedio Neftči s 3:2. Gosti su vodili 0:2 s dva gola Silve, ali je Partizan do preokreta stigao autogolovima Silve i Yunuszadea, te pogotkom Grbića.

Astra šokirala Lyon, Halilhodžić uspješniji od Pletikose i Milića

Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu rumunjske Astre u Francuskoj protiv Lyona (1:2), te slavlje Halilhodžićevog Trabzonspora protiv Pletikosinog i Milićevog Rostova (2:0).