Debitirao Smush Parker: Cibona poražena na gostovanju kod Igokee

CIBONA je u 13. kolu ABA lige poražena u Aleksandrovcu od Igokee rezultatom 94:88.

Cibona je utakmicu otvorila vrlo dobro, ali se domaćin pred sam kraj prve dionice uspio vratiti te je poveo 27:23. Cibona se držala u egalu i kroz drugu četvrtinu, kada je za Vukove debitirao i bivši Lakers Smush Parker.

U trećoj četvrtini Cibona je ubacila u višu brzinu, ali nikako nije mogla slomiti žilave domaćine koji su u posljednju četvrtinu ušli s jednim košem prednosti.

Međutim, igrači Daniela Lutza jednostavno su pali u posljednjih 10 minuta igre te je Igokea u konačnici slavila 94:88. Najbolji kod Cibosa bio je Strawberry s 20 poena, dok je debitant Smush ubacio 14 koševa. Igokeeu su predvodili Štemberger s 21 poenom i Jorović koji je ubacio 15 koševa.