46 utakmica bez poraza: Juve slavio protiv Siene, Vukušić upoznao Kloseovu razornu moć

JUVENTUS je u 6. kolu Serie A nastavio svoj niz bez poraza. Naime, "stara dama" slavila je na gostovanju kod Siene 2:1.

Juve je poveo preko Andrea Pirle u 14. minuti. Talijanski veteran zabio je fantastičan pogodak iz slobodnog udarca, a to mu je ujedno i 12. pogodak iz slobodnjaka od 17 posljednjih utakmica u Serie A. Nedugo zatim Siena je izjednačila u drugoj minuti sudačke nadoknade, a strijelac je bio Calaio. Juventusu je pobjedu osigurao Claudio Marchisio, koji je zabio u 84. minuti utakmice.

Juveu je ovo bila 46. uzastopna utakmica bez poraza, a ovaj nevjerojatan niz traje od 15. svibnja 2011. godine. Juventus je tada izgubio protiv Parme 1:0.

Vukušić nemoćan protiv Lazija

Miroslav Klose zabio je dva pogotka Pescari, te se tako probio na drugo mjesto ljestvice strijelaca s pet postignutih pogodaka. Treći pogodak za Lazio zabio je Brazilac Hernanes. Inače, momčad Vladimira Petkovića trenutno se nalazi na trećem mjestu u Serie A.

Fiorentina je pogotkom Stevana Jovetića došla do treće pobjede u prvenstvu. Sjajni Crnogorac zabio je Bologni u 7. minuti utakmice.